Sipariş etmiş olduğunuz ürünleriniz, Ptt Kargo ile size ulaştırılacaktır. Sipariş tutarınız 50,00 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti Ptt Kitap tarafından karşılanır. 50,00 TL altındaki siparişlerinizde kargo masrafı Ptt Kargo 5 TL,'dir. Kargo bedeli siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayacaksınız. (Kapıdan ödeme ücreti hariç) Teslimat ile ilgili farklı bir konu için müşteri temsilcilerimizle +90 212 549 33 43 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda ptt@pttkitap.com eposta gönderebilirsiniz. Ptt Kargo tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, sizin tarafınızdan kargo firması görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır ve kargo şirketinin hasarlı paketle ilgili sorumluluğu kalmaz. Bu yüzden; teslimat sırasında hasarlı olan paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra bu tutanak ptt@pttkitap.com adresine e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. Ptt Kitap, ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

Ptt Kitaptan ürünler kontrol edilerek, hasarsız olarak gönderilmektedir. Kargonuz geldiğinde herhangi bir hasar tespiti yaptırmayıp, kargonuzu teslim aldığınızda; kargo şirketinden hasarsız aldığınızı kabul ettiğiniz için, Ptt Kitap herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve (baskı hataları hariç) kitapta herhangi bir hasar meydana geldiğinde bu kitabı geri iade kabul etmez.

Ödemenizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Her siparişte bir adrese kargo çıkışı yapılmaktadır.Faturanızın, ürünlerle birlikte gitmesini istemediğiniz durumda, faturanız elektronik ortamda taranarak email adresinize ulaştırılabilir. Sipariş sırasında kargo ile ilgili alınan ücret siparişinizin gönderilmesi ile ilgidir. Siparişinizi başka bir adrese, faturanızı başka bir adrese ulaştırmamızı talep ettiğinizde faturanız karşı ödemeli olarak gönderim yapılabilir.

Ödemeyi banka havalesi ile yapacaksanız; sipariş tarihinden itibaren en fazla 2 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarda iletişim kısmında belirtilen e-posta adresi veya telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşme ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

Verdiğiniz siparişlerde yayıncı firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Ptt kitap şu an için Yurtdışı teslimatlı sipariş alamamaktadır.